Kojící polštář z kojenecké plyše

 

 Kojící polštář je vyroben z luxusní jemné plyšové látky vysoké kvality, který je možné prát i s výplní - má více možností použití: pro těhotné maminky, pro kojící maminky, pro kojence i pro větší děti. Polštář je možné dobře tvarovat tak, aby odpovídal lépe vašim potřebám. Lze jej použít i jako zábrana do postýlky.

Potah se dá stáhnout. Na obou koncích jsou knoflíky. Vnitřní potah se dá otevřít, aby bylo možné výplň doplnit či odebrat podle potřeb miminky.

Dostupnost Zvolte variantu do 10 pracovních dní do 10 pracovních dní do 10 pracovních dní do 10 pracovních dní
Barva zavinovačky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
999 Kč 999 Kč 999 Kč 999 Kč 999 Kč    
Kód produktu 93/SVE 93/RUZ 93/BIL 93/SED Zvolte variantu
Značka Smiley Baby
Kategorie Smiley Baby Products
Záruka 2 roky
 

Kojící polštář je vyroben z luxusní jemné plyšové látky vysoké kvality, který je možné prát i s výplní - má více možností použití: pro těhotné miminky, pro kojící maminky, pro kojence i pro větší děti. Polštář je možné dobře tvarovat, aby tak odpovídal lépe vašim potřebám, lze jej použít i jako zábrana do postýlky.

Potah se dá stáhnout, na obou koncích jsou knoflíky. Vnitřní potah se dá otevřít, tak aby bylo možné výplň doplnit či odebrat, podle potřeb maminky.

Péče a údržba: Možné prát v pračce ve studené vodě na mírný program. Nebělte. Nechte uschnout v rozprostřeném stavu, na dobře větraném místě. Nežehlete. Nečistěte chemicky. Je antibakteriální. Pří výrobě výplně se nepoužívají žádné chemikálie ani barviva. 

Materiál:

  • potah polštáře: Flanel Fleece
  • potah náplně: 100% bavlna plátno
  • náplň polštáře: 100% silikonový polyester - výplň má vynikající vlastnosti: je tichá – při používání se jednotlivé části o sebe netřou.

    PES kuličky splňují atesty Oeko-Tex Standard 100.

    Rozměr: 160 x 40 cm

Materiál/látka - 100% polyester, který je plně certifikovaný a vhodný pro děti. Materiál splňuje podmínky:  - Zákona č.258/200 Sb. o ochraně veřejného zdraví ze dne 14 července 2000 a Vyhlášky č. 84 Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let, Sb., ze dne 27.února 2001 v platném znění

Upozornění/Varování: Odstraňte nebo alespoň uschovejte mimo dosah dětí všechny části balení výrobku (obaly, sáčky, provázky…). Nebezpeční úrazu. Doporučujeme výrobek před použitím nejprve zkontrolovat pro případ poškození. Pokud najdete nějakou část poškozenou, výrobek nepoužívejte a uchovávejte jej mimo dosah dětí! NIKDY nenechávejte dítě bez dozoru. Udržujte mimo dosah tepelných zdrojů. Ujistěte se, zda nehrozí, aby se zipy, patentky, poutka nedostaly do dětských úst. Ujistěte se, že žádná část polštáře nezakrývá obličej dítěte, hrozí nebezpečí udušení. Nepoužívejte výrobek jiným způsobem, nežli pro který byl navržen a který je popsán v uvedených informacích.