Be Bow zavinovačka z kojenecké plyše

 

 Smiley Baby Be Bow zavinovačka je vyrobena z luxusní jemné plyšové látky vysoké kvality plně certifikovaného materiálu, ve které se miminka cítí úžasně. Zavinovačku lze použít v postýlce, kočárku nebo do hnízdečka a je úžasným rozhodnutím pro novorozené miminko. Především v chladnějším období, kdy plyšový materiál dodá miminku maximální pocit teplíčka a bezpečí je naše Be Bow zavinovačka tou nejlepší volbou. Vhodná pro miminko od narození do 3-4 měsíců.

Dostupnost Zvolte variantu do 10 pracovních dní do 10 pracovních dní K dodání do 3 týdnů do 10 pracovních dní do 10 pracovních dní
Barva zavinovačky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 399 Kč 1 399 Kč 1 399 Kč 1 399 Kč 1 399 Kč 1 399 Kč    
Kód produktu 50/SVE 50/RUZ 50/BEZ 50/BIL 50/SED Zvolte variantu
Značka Smiley Baby
Kategorie Smiley Baby Products
Záruka 2 roky
 

 Smiley Baby Be Bow zavinovačka je vyrobena z luxusní jemné plyšové látky vysoké kvality plně certifikovaného materiálu, ve které se miminka cítí úžasně. Zavinovačku lze použít v postýlce, kočárku nebo do hnízdečka a je perfektním rozhodnutím pro novorozené miminko. Především v chladnějším období, kdy plyšový materiál dodá miminku maximální pocit teplíčka a bezpečí je naše Be Bow zavinovačka tou nejlepší volbou. Vhodná pro miminko od narození do 3-4 měsíců.

Nádherný design s dominantní mašlí doplňuje krásné balení v saténovém papíře  dárkové krabici s logem Smiley Baby.

Vyjímatelná vnitřní výplň na zip ze strany umožňuje každému snadnou manipulaci a díky suchému zipu na stažení je zabalení miminka velice rychlé a hlavně pevné.

Zavinovačka je pratelná v pračce na 30°. 

Produkt vyroben v České Republice.

Materiál - Flanel Fleece

Materiál/látka - 100% polyester, který je plně certifikovaný a vhodný pro děti. Materiál splňuje podmínky:  - Zákona č.258/200 Sb. o ochraně veřejného zdraví ze dne 14 července 2000 a Vyhlášky č. 84 Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let, Sb., ze dne 27.února 2001 v platném znění.